Hlavná stránka | Nové produkty | Objednanie náhradných dielov ROCO


 

Objednanie náhradných dielov ROCO
Podľa postupu popísaného na tejto stránke si môžete objednať náhradné diely k železničným modelom od firmy ROCO. Viac informácií získate v predajni JR Line >>

1. Vyhľadajte si produkt, ku ktorému si chcete objednať náhradný diel (ROCO - lokomotívy H0, lokomotívy TT) a kliknite na odkaz "ROCO náhradné diely". V ďalšom kroku môžete toto číslo produktu zmeniť alebo zadať iné (aj mimo aktuálnej ponuky).

2. Na stránke výrobcu do príslušného políčka na vyhľadanie zadajte kód produktu (modelu - napríklad 62161) a stlačte ENTER. Po úspešnom vyhľadaní sa zobrazí odkaz na PDF súbor - list náhradných dielov k produktu (napríklad ET-Blatt k produktu 62161).

3. V produktovom liste náhradných dielov si vyhľadajte požadovanú položku (Art. Nr. napríklad 92378) a jej cenovú skupinu (Preisgruppe napríklad 5). V e-mailovej objednávke uvedte číslo položky (Art. Nr.), počet kusov a všetky kontaktné udaje tak ako pri objednávke z I-shopu (meno, priezvisko, ulica, číslo domu, psč, obec, e-mail, telefón, mobil). Bez týchto udajov nebude objednávka akceptovaná.

4. Cenu za náhradný diel zistíte podľa cenovej skupiny (Preisgruppe) z produktového listu náhradných dielov a nasledovnej tabuľky (na stiahnutie súbor PDF 47 KB, stĺpce Preisgruppe NEU a Preis). Napríklad k produktu 62161 (Dampflokomotive BR 44 der DRG) náhradný diel 4 pozícia = 92378 (Luftpumpe rechts) cenová skupina 5 má cenu 1,40 €.